Často kladené otázky

Eshop

Líbí se mi šaty vyřazené z módní přehlídky, které jsem našla ve vašem eshopu. Nemusím se obávat,že jsou znehodnocené ?


Šaty vyřazené z módních přehlídek v eshopu jsou v pořádku. Obvykle se jedná o modely z materiálu, který byl použit na tento jediný model a již nejdou zopakovat. Šaty prošly jednou až třemi přehlídkami, někdy focením, ale bylo s nimi zacházeno velice opatrně. Máte příležitost si pořídit jedinečný model, který měly na sobě přední české modelky.
Líbí se mi typ šatů ve vašem eshopu, ale potřebuji jinou velikost (barvu, drobnou změnu ve střihu apod.)


Vše je možné řešit, kontaktujte mě prostřednictvím emailu, telefonu nebo formuláře, domluvíme se.
Přišel mi model z eshopu a z nějakého důvodu nevyhovuje.


Nenošený a nepoškozený model zašlete zpět, obratem vám budou vráceny peníze. Pokud pouze potřebujete úpravu, kontaktujte mě a problém vyřešíme. Šaty jsou zhotovené tak aby většina úprav šla vyřešit bez problémů.
Líbí se mi model va Vašem eshopu, ale něco mi na něm nevyhovuje - barva, velikost, detail apod. Je nějaké řešení ?


Samozřejmě - kontaktujte mě, vytvoříme model na míru podle Vašeho přání.
Hledám vhodný dárek a zaujala mě nabídka voucherů na eshopu. Jak fungují?


Voucher je přenosný, můžete ho darovat komukoliv, jeho platnost je 1rok od vydání. Lze ho využít na všechny mé služby /eshop, zakázka, konzultace atd./ Nevztahuje se pouze na nabídku kurzů Institutu Designu a Umění /IDEAUM/, protože IDEAUM má vouchery jiné - vlastní. Platnost nevyužitého voucheru lze bezplatně prodloužit a to i opakovaně, je jen třeba písemně požádat prostřednictvím emailu nebo kteréhokoliv formuláře uvedeného na webu. Žádost o prodloužení není třeba zdůvodňovat.

Zakázky

Mohu si na zakázku přinést vlastní materiál ?


Přiznám se, že vždy velmi váhám a to z jednoho prostého důvodu : Velký podíl na hotovém modelu tvoří práce, která není levná a já Vám ručím za to, že budete spokojena. Jestliže si přinesete vlastní materiál, přebírám odpovědnost za to, že se nám nerozjedou švy, že se nestane nic neočekávaného, žádná komplikace. Každý model je unikátní a velmi často se k docílení požadovaného efektu doslova prodíráme technickým křovím, u každého nákupu materiálu s tím již dopředu počítáme. Pokud by se v budoucnu stalo, že námi dodaný materiál selže, máte moji plnou záruku. U Vašeho doneseného materiálu to nelze.
Ráda bych si u Vás objednala šaty, ale vůbec nevím, co by mi slušelo a ani se v šatech úplně necítím...


Pak jste na té nejlepší adrese - při první nezávazné schůzce Vás trochu vyzpovídám, vyzkoušíte si u mě v atelieru několik modelů, zkusíme nakreslit návrh. Nebojte se, do ničeho Vás nutit nebudu, zkoušky vždy připravujeme tak, abychom je mohly tvarovat na zákaznici, takže v průběhu zakázky sama budete regulovat, co se Vám zamlouvá a co již ne. Jsem návrhářka, budu Vám prezentovat svoji představu, ale Vy sama určíte hranice mezi představou mou a Vaší osobností, která model bude nosit.
Jestliže si u Vás objednám šaty na zakázku, můžu se spolehnout že budou jedny jediné ?


Určitě, na zakázku se vždy zhotovuje pouze jeden jediný kus, máte zaručený originál.
Líbí se mi model va Vašem eshopu, ale něco mi na něm nevyhovuje - barva, velikost, detail apod. Je nějaké řešení ?


Samozřejmě - kontaktujte mě, vytvoříme model na míru podle Vašeho přání.

Obecné

Mám vysněné šaty, ale bojím se, kolik budou stát. Co mám dělat ?


Při první schůzce si řekneme Vaši představu a dozvíte se možnosti. Schůzka je nezávazná a zdarma, nic neriskujete. Vaši představu přenesu na na papír, promluvíme si o materiálech, možnostech a přibližné ceně. Většinou je možné šaty díky vhodně zvolenému materiálu, střihu a zpracování přizpůsobit Vašim finančním možnostem. Na následující schůzce Vás seznámím s materiály, které jsou pro Vaše vysněné šaty vhodné, sdělím cenu a pokud budete souhlasit, sepíšeme zakázkový list. Jako zálohu zaplatíte 50% cílové ceny šatů. Pak již následují obvykle jen dvě zkoušky, platba při předání a šaty si odnášíte domů.
Co když se na zakázce nedomluvíme ?


Nemusíte se obávat, že byste cokoliv platila.
Potřebuji šaty hodně rychle na neočekávanou společenskou událost. Kolik času je třeba?


V tomto případě možná nejprve projdeme šaty v atelieru - možná Vám některé padnou do oka i postavě, popřípadě je během několika hodin pro Vás upravíme. Pokud si nevyberete, dokážeme krásné šaty zhotovit ve vyjímečných případech i do týdne. Pravda, ráda to moc nemám, ale když hoří, snažíme se vždy pomoci.
Mám od Vás šaty, trochu jsem přibrala/zhubla nebo potřebuji jinou úpravu, mohla bych se na Vás obrátit ?


Samozřejmě, velmi ráda Vás uvidím a pro Vaše šaty uděláme vše, co bude v našich silách.